FinTecnic – styl, nowoczesność, bogata oferta

Łódzki producent i dystrybutor okien drewnianych i aluminiowych już od ponad 10 lat oferuje okna PCV, drewniane lub aluminiowe najwyższej jakości. Z tym że zaznaczyć trzeba, iż te ostatnie – okna aluminiowe Łódź są wykonywane we własnym parku maszynowym. Firma FinTecnic znana jest nie tylko z wysokiej jakości wykonania okien, rolet czy moskitier, ale przede wszystkim z fachowego doradztwa wynikającego w prostej linii z długoletniego doświadczenia oraz z solidności i terminowości, co jest z kolei pochodną posiadania własnego parku produkcyjnego.

Jeśli okna drewniane Łódź – to tylko FinTecnic

Stolarka okienna, tak jak każda inna wysoko wyspecjalizowana dziedzina w budownictwie podlega częstym zmianom, czy to estetycznym (zmieniają się przecież mody, trendy), czy to technologicznym (na rynek wchodzą nowe sposoby produkcji, inne materiały). Jednakże stwierdzić trzeba, iż okna drewniane Łódź oferowane przez markę FinTecnic sięgają swym wyglądem głęboko do prawdziwej klasyki. Natomiast strona techniczna jest już zamocowana w nowoczesności – zwłaszcza pod względem jakości i precyzji wykonania. Przykładowo, profile drewniane IV68, wyprodukowane są z najlepszej jakości drewna klejonego trójwarstwowo, pozyskiwanego z dębu, sosny lub nawet mahoniu. Wybierać możemy wśród linii stylistycznych takich jak: Standard, Softline lub Retro, jeśli chcemy, by fasada naszego domu jednorodzinnego zyskała nieco stylu vintage.

Najlepsze okna aluminiowe Łódź tylko z łódzkim FinTecnic!

Nowoczesność w każdym wymiarze wkracza do polskich miast, także w budownictwie mieszkaniowym, a nie tylko w wykończeniu budynków użyteczności publicznej. Tak jest i z profilami aluminiowymi, które coraz chętniej są wykorzystywane przez odbiorców indywidualnych, odnawiających mieszkania lub podmioty, wznoszące w centrach aglomeracji biurowce lub lokale usługowe. Systemy aluminiowe są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale przede wszystkim lekkie i dość plastyczne na poziomie produkcji. Profile aluminiowe zastosowane w trzyszybowym systemie Superial lub MB70 zapewniają wysoką izolację termiczną budynku i niezawodność mechanizmów. Wszystko to, dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelek i przekładek termicznych, które zamocowane w profilach aluminiowych pozwalają na niebywałe wprost zmniejszenie strat ciepła! Okna aluminiowe Łódź od FinTecnic to także lekkość samej konstrukcji – aluminium jest przecież jednym z najbardziej elastycznych, ale i najlżejszych metali.

Rolety Łódź, czyli dlaczego warto kupić rolety, moskitiery, drzwi przesuwne od FinTecnic

10-letnie doświadczenie łódzkiego FinTecnic siłą rzeczy musiało skutkować poszerzeniem asortymentu o inne produkty. FinTecnic może poszczycić się tu wyjątkowo korzystnym położeniem na producenckiej i dystrybucyjnej mapie Polski. Niemalże centralne położenie pozwala na sprzedaż i szybką dystrybucję rolet zewnętrznych, okien przesuwnych, moskitier czy bram wjazdowych. W poszukiwaniach wyżej wymienionych elementów warto więc wykorzystać frazę rolety Łódź, jeśli chcemy otrzymać produkt nie tylko wysokiej jakości, lecz dostarczony na czas, bez jakichkolwiek problemów logistycznych.

FinTecnic zauważa wzrastającą sprzedaż zarówno rolet zewnętrznych, jak i okien przesuwnych. Zainteresowanie roletami, zdaje się wynikać przede wszystkim z chęci dodatkowego zabezpieczenia swojej nieruchomości oraz z dążenia do dodatkowych oszczędności na utracie energii cieplnej. Natomiast coraz wyższy popyt na okna i drzwi przesuwne, to wynik trendu na projekty takich konstrukcji fasad domów jednorodzinnych lub ścian balkonowych w apartamentowcach, które pozwolą pomieszczeniom mieszkalnym na większą otwartość, przejrzystość pomieszczenia i dopuszczenie większej ilości światła dziennego.

Poprzedni post SEO dla stron WWW
Następny post Ten trawnik nie wymaga jesiennych prac